مدل کلاه بافتنی


مدل کلاه بافتنی
 
پیراهن های مجلسی ترکی , اس ام اس , محصولات جديد كيف وكفش جهانگرد , دانلود اهنگ بیکلام شاد , قیمت روز گوشی htc one s , كفشهاي جديد جهانگرد , عکس ماشین ال ۹۰ , کت ودامن مجلسی جدید , آهنگ لیلای مجنون شهرام شکوهی , کلاه بافتنی دخترانه زیبا
نوشته شده در تاريخ توسط femalehoursbuy

 

 

 

احمدی نژادهم جرات نداردازمسیراصلی بازگردد

 

مشایی: احمدی نژاد هم جرات ندارد از مسیر اصلی بازگردد/ اوباما از بوش خوش تیپ تر است

اوباما نسبت به بوش، خوش‌تيپ‌تر و خوش قيافه‌تر است، مي‌خواهم به اين آقا بگويم كه فرض بر اينكه تحريم‌ها شدني باشد؛ آمريكا بايد بداند كه در ايران هيچ‌كس جرأت ندارد از مسير اصلي بازگردد حتي احمدي‌نژاد هم جرأت ندارد.

فارس: رئيس دفتر رئيس جمهور با بيان اينكه مردم اوباما را دوست داشتند و هنوز هم خيلي‌ها در دنيا هستند كه او را دوست دارند، گفت: اوباما نسبت به بوش، خوش‌تيپ‌تر و خوش قيافه‌تر است، مي‌خواهم به اين آقا بگويم كه فرض بر اينكه تحريم‌ها شدني باشد؛ آمريكا بايد بداند كه در ايران هيچ‌كس جرأت ندارد از مسير اصلي بازگردد حتي احمدي‌نژاد هم جرأت ندارد.

اسفنديار رحيم مشايي رئيس دفتر رئيس‌جمهور كه در ادامه سخنان خود در مراسم اختتاميه همايش ايرانيان مقيم خارج از كشور با طرح اين سؤال كه اگر انسان بخواهد خدا را بهتر بشناسد چه كار بايد بكند، گفت: من آدرس مي‌دهم هر كس مي‌خواهد خدا را بهتر بشناسد برود و بر شانه انسان بايستد چرا كه شرط اول سماع،فلاح و رستگاري درك كردن خود انسان است و شرط دوم محصول شرط اول است و اين است كه انسان باور داشته باشد كه مي‌تواند قله‌ها را فتح كند.

*هركس مي‌خواهد خدا را بهتر بشناسد برود و بر شانه انسان بايستد

وي افزود: انسان بايد باور كند كه مي‌تواند قله‌ها را فتح كند ولو اينكه در پيچيده‌ترين حوزه‌هاي علمي باشد؛ من قبول دارم كه ما امروز خيلي كارها را نمي‌توانيم انجام دهيم اما معتقدم كه قاطبه ملت ايران به اين باور رسيده‌اند كه فتح فتوحات علمي براي ايرانيان باوركردني است.

مشايي خاطرنشان كرد: من خيلي فكر كردم تا بفهمم كه يك دولت چقدر زمان و پول بايد هزينه كند تا مردم درك كنند كه مي‌توانند قله‌هاي علمي را فتح كنند اما به اين نتيجه رسيدند كه باور كردن اين نكته كه مي‌توان پيشرفت كرد نيازمند شجاعت و جسارت است و ملت ايران اين شجاعت و جسارت را دارند.

رئيس‌دفتر رئيس‌جمهور با بيان اينكه 31 سال از انقلاب مي‌گذرد اما به هيچ وجه قالب ملت به اندازه امروز به گام‌هاي بزرگ اميدوار نبودند، ‌گفت: امروز ايرانيان تصميم‌هاي تاريخي گرفته‌اند و مسير خودشان را به سوي كمال انتخاب كرده‌اند.

وي با اشاره به جنگ تحميلي گفت: در جنگ 40 كشور به شكلي به صدام كمك كردند 14 كشور بدون موضع‌گيري صريح سياسي پشت صدام را گرفتند، برخي‌ها پول كلان به صدام دادند برخي‌ها ميراژ دادند به طوري كه خلبانان عراقي سال‌ها نتوانستند با آن ويراژ بدهند، ‌برخي‌ها تانك T72 دادند برخي‌ها ميگ 29 به صدام دادند كه من الان نمي‌خواهم به رويشان بياورم اما مملكت ايران با كلاشينكف و ژ3 در مقابل آنها ايستاد.

آنها به ايران يورش بردند اما ايرانيان از جان و عشق مايه گذاشتند و فرزندانشان را به كام مرگ فرستادند تا ايران بماند.

مشايي افزود: اگر 8 سال جنگ را از تاريخ ايران حذف كنيم جامعه‌اي ترسو در داخل و در جامعه بين‌الملل متصور خواهد شد.

وي اكثر قاطع ايراني‌ها را طرفدار اقدامات و گام‌هاي بزرگ دانست و گفت: زماني كه آقاي احمدي‌نژاد در اولين روز همايش ايرانيان مقيم خارج از كشور سخن مي‌گفت، به آقاي متكي گفتم وقتي آقاي احمدي‌نژاد محكم‌تر سخن مي‌گويد مردم برايش سفت‌تر كف مي‌زنند.

* قسم خورده‌ام كه غير آنچه را كه باور دارم به مردم نگويم

رئيس‌دفتر رئيس‌جمهور افزود: من قسم خورده‌ام كه غير آنچه را كه باور دارم را به مردم نگويم؛ من هر وقت حرف مي‌زنم براي گفته‌هاي خود استدلال‌هاي قابل اثبات دارم. برهمين اساس مي‌خواهم بگويم كه براي ايران فردا و پس‌فردا و هفته‌هاي بعد روشني است و براي دشمنان ايران فردا و پس فردا و هفته‌هاي بعد تاريكي خواهد بود و من به اين گفته تاكيد دارم و قسم مي‌خورم كه اين يك واقعيت مسلم است.

مشايي با اشاره به تحريم‌هاي يكجانبه اروپا گفت: اروپا در معادلات حساب شده وجود ندارد اين را من نمي‌گويم خودشان مي‌گويند اما آنچه كه مسلم است اين است كه حرف‌زدن با اروپايي‌ها فايده‌ ندارد نه اينكه كودن و نفهم باشند بلكه واقعا فايده‌اي ندارد چون اروپايي‌ها نه ته كرباس هستند و نه سر كرباس.

وي افزود: آنها تحريم مي‌كنند و من مي‌خواهم بگويم تحريم اثر ندارد نه اينكه تحريم اثر اقتصادي نداشته باشد بلكه اثري در منحرف كردن دولت احمدي‌نژاد از مسير اصلي ندارد.امروز اروپايي‌ها تحقير شدند و ما به اين نتيجه رسيديم كه اروپا هيچ خاصيتي ندارد به نظر ما اروپا حتي يك راي مستقل نيست.

رئيس شوراي هماهنگي مناطق آزاد و ويژه اقتصادي تصريح كرد: هيچ آينده‌اي براي آمريكا وجود ندارد مشكل آنها در افغانستان حل نخواهد شد آمريكا مي‌خواست به ايران بيايد اما خداوند آمريكا را هل داد و در عراق و افغانستان انداخت وامروز آنها در باتلاق عراق و افغانستان گرفتار هستند؛ آمريكا امروز تعادل ندارد و با كوچك‌ترين ضربه آسيب‌پذير است.

* آمريكا جرأت تعيين زمان براي خروج از افغانستان و عراق را ندارد

مشايي با بيان اينكه اگر آمريكا روزي بخواهد تصميم بگيرد از افغانستان برود نيازمند كمك ايران است و بدون كمك ايران آمريكا قادر به خروج از افغانستان نخواهد بود، گفت: من مي‌خواهم از آمريكا يك سؤال فني بكنم گرچه آنها گوش ندارند و مشكل اصلي اين است كه آنها گوش ندارند، سؤال من اين است مگر اوباما نمي‌خواهد اصلاحات كند مگر آمريكا به دنبال تغيير نيست؟ چقدر اوباما براي اين كار زمان دارد آيا بيشتر از دو سال و چند ماه است.

*احمدي‌نژاد هم جرأت بازگشت از مسير اصلي ايران را ندارد

وي با بيان اينكه مردم اوباما را دوست داشتند و هنوز هم خيلي‌ها در دنيا هستند كه او را دوست دارند، گفت: اوباما نسبت به بوش، خوش‌تيپ‌تر و قيافه و پوست بهتري دارد و من مي‌خواهم به اين آقا بگويم كه فرض بر اينكه تحريم‌ها شدني باشد.

آيا آمريكا مي‌تواند ايران را از مسير اصلي منصرف كند.اصلا آمريكا بايد بداند كه در ايران هيچ كس جرأت ندارد از مسير اصلي بازگردد حتي احمدي‌نژاد هم جرأت ندارد.

مشاور رئيس‌جمهور كشورمان اوباما را مسير نجات آمريكا و بوش را مسير نابودي ايالات متحده توصيف كرد و گفت: آمريكا براي تغيير بايد مشكل خودش را با افغانستان،عراق، فلسطين و ايران حل كند و براي حل كردن اين مشكل بايد به سراغ گفت‌وگو برود. از آنجا كه در عراق و افغانستان كسي براي گفت‌وگو نيست آنها بايد مشكل‌شان را با ايران حل كنند و بدون حل كردن مشكل با ايران مشكل عراق و افغانستان و فلسطين حل نخواهد شد.

مشايي با بيان اينكه آمريكا نتوانست با ايران گفت‌وگو كند،‌ افزود:‌زماني امام فرمود آمريكا هيچ غلطي نمي‌تواند بكند اما من امروز مي‌گويم آمريكا هيچ غلطتكي نمي‌تواند بكند. راه نجات آمريكا گفت‌وگو با ايران است اما آنها به جاي گفت‌وگو تحريم مي‌كنند و 15 كشور را معادل 20 كشور مي‌دانند و با صدور قطعنامه‌ به جهان مي‌گويند كه دنيا بدانيد ما با گفت‌وگو به نتيجه نرسيديم و تصميم گرفتيم قطعنامه صادر كنيم چرا كه چاره‌اي جز اين نداريم.

وي افزود: مطمئن باشيد آينده آمريكا افزايش قيمت ايران خواهد بود. حاكمان آمريكا به كشورهاي منطقه مي‌گويند كه ايران مي‌خواهد به شما حمله كند در حالي كه آنها نمي‌دانند ايران تجربه‌اي در اشغال ندارد و آمريكا مجرب‌ترين كشور به لحاظ اشغال است.

رئيس‌دفتر رئيس‌جمهور گفت:‌ در ديداري كه با يكي از مسئولان كشورهاي منطقه داشته‌ام وي به من گفت كه آمريكا مي‌گويد ايران خطري براي منطقه است كه من در پاسخ به وي گفتم از شما سؤالي دارم اگر ايران تصميم بگيرد كشور شما را اشغال كند،‌ چقدر طول مي‌كشد آيا بيشتر از يك زمان صبح تا ظهر طول مي‌كشد. اصلا شما وقت مي‌كنيد كه اعلان جنگ كنيد.

مشايي با بيان اينكه ايرانيان در مسير خودباوري و درك افق‌هاي بلند قرار دارند،‌گفت: در جلسه‌اي مسئولان فضايي گفتند كه در سال 1403 انسان را به فضا پرتاب خواهند كرد اما آقاي احمدي‌نژاد گفت كه من قبول ندارم بايد سال 1396 انسان را به فضا پرتاب كنيد و ما اكنون دو گزينه داريم و اين نشان از پيشرفت‌هاي ايرانيان است و مطمئن هستم كه 5 سال آينده ايران با امروز قابل قياس نخواهد شد.

رئيس‌دفتر رئيس‌جمهور با اشاره به تهديدات رژيم صهيونيستي گفت: ما منتظر هستيم كه اسرائيل از نقشه كنار برود اما اگر بخواهد مي‌تواند در عرض يك هفته حذف شود.

مشايي افزود: برخي‌ها مي‌گويند كه اسرائيل مي‌خواهد به ايران حمله كند تا بهانه‌اي براي حمله به ايران فراهم شود در حالي كه نمي‌دانند آمريكا براي حمله به ايران هزاران بهانه دارد.

* ما بالاسر ناوهاي آمريكايي هستيم، نمي‌فهمند

وي افزود: ما بالاي سر ناوهاي آمريكا هستيم. آنها را از بالا نگاه مي‌كنيم اما آمريكايي‌ها نمي‌فهمند.

مشاور رئيس‌جمهور در ادامه با بيان اينكه مولا يعني انسان و خدا و حلقه اتصال انسان به خدا مولا است به دعاي اللهم عجل لوليك الفرج اشاره كرد و گفت: اينكه در ابتداي سخنان اين دعا را مي‌خوانم از گذشته تا آينده ريشه تاريخي دارد..../تحلیل:عصرایران


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی :