مدل کلاه بافتنی


مدل کلاه بافتنی
 
پیراهن های مجلسی ترکی , اس ام اس , محصولات جديد كيف وكفش جهانگرد , دانلود اهنگ بیکلام شاد , قیمت روز گوشی htc one s , كفشهاي جديد جهانگرد , عکس ماشین ال ۹۰ , کت ودامن مجلسی جدید , آهنگ لیلای مجنون شهرام شکوهی , کلاه بافتنی دخترانه زیبا


فارس: رئيس‌جمهور گفت: اگر تمام كاغذهاي دنيا تبديل به قطعنامه شود باز هم برنامه ملت ايران تغيير نمي‌كند.

محمود احمدي‌نژاد رئيس‌جمهور كشورمان شب گذشته در حاشيه ديدار با منتخبين و علماي مردم مسلمان نيجريه به سؤالات تعدادي از آنان پاسخ گفت.

احمدي‌نژاد در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه واكنش ايران نسبت به قطعنامه‌هاي تحريم شوراي امنيت سازمان ملل چه خواهد بود؟ گفت: اگر تمام كاغذهاي دنيا تبديل به قطعنامه شود، برنامه ملت ايران تغيير نمي‌كند و آن چيزي كه براي آنها مشكل است،‌اراده مردان مؤمن است.

رئيس‌جمهور در پاسخ به سؤالي مبني بر اينكه سال گذشته شاهد بوديم كه نيروهاي ايراني با مردم معترض با انتخابات برخورد داشتند و آيا به نظر شما جنبش و مخالفت شكل‌گرفته توانايي سرنگوني انقلاب اسلامي را دارد يا خير؟ ‌گفت: امروز جمهوري اسلامي مستقرترين دولت دنيا است و بيش از هر زمان ديگر قدرت دارد و آن چيزي نيست كه در سال گذشته شما در رسانه‌هاي استعماري ديديد.

وي ادامه داد: ‌در ايران هيچگاه با تظاهرات قانوني برخورد نشده و آزادترين انتخابات‌ها در ايران برگزار مي‌شود و بالاترين ركورد دموكراسي در ايران ثبت شده است كه بيش از 85 درصد از مردم در انتخابات شركت جستند و بايد گفت اين موضوع مدعيان دموكراسي را عصباني كرده است.

احمدي‌نژاد اضافه كرد: در تمامي كشورها با متجاوزان دموكراسي برخورد مي‌شود و آنهايي كه ماشين‌ها و ساختمان‌ها را آتش زده‌اند، عده كمي بودند كه مورد حمايت دولت‌هاي غربي قرار گرفتند.

رئيس‌جمهور اظهار داشت: ملت ايران ملتي بزرگ است و اساساً حزبي نيست و در انتخابات ما به افراد گوناگون راي مي‌دهند اما راي‌دهندگان با هم دوست و برادرند امروز اكثر مردم ايران مخالف استعمار آمريكا هستند.

وي تاكيد كرد:‌ مطمئن باشيد ملت ايران در آرمان‌هاي انقلاب خود پافشاري مي‌كند و در اين جهت عقب‌نشيني نخواهد كرد.

احمدي‌نژاد در پاسخ به سؤال ديگري مبني بر اينكه قبل از جنگ جهاني دوم هيتلر يهودي‌ها را نابود كرد، صدام خواست كه ايران را نابود كند و اسرائيل مي‌خواهد فلسطين را نابود كند؛ آيا فكر مي‌كنيد در اين راستا نابودي اسرائيل هم درست است؟ افزود: راه حل ايران براي مسئله فلسطين انساني و دموكراتيك است و در اين جهت پيشنهاد ما منطبق بر منشور سازمان ملل است.

وي اضافه كرد: ما مي‌گوييم اجازه دهيد تا مردم فلسطين حق تعيين سرنوشت داشته باشند و در انتخاباتي آزاد بتوانند سرنوشت خود را مشخص كنند؛ ما مي‌گوييم عدالت تنها راهكار است و در اين راستا عدالت به معناي اجازه دادن به مردم فلسطين براي تعيين سرنوشت است.
رئيس‌جمهور اضافه كرد: هر چيزي كه ملت فلسطين انتخاب كرد همه از آن تبعيت خواهند كرد و ما نمي‌خواهيم كسي از بين برود و مخالف كشته شدن انسان‌ها هستيم. اگر درست نگاه كنيد همه از عدالت سود مي‌برند.

احمدي‌نژاد با تاكيد بر اينكه كساني كه از هزاران متر دورتر آمده‌اند و ملت فلسطين را اخراج و جاي آنها را گرفته‌اند آيا ظلم و بي‌عدالتي نكرده‌اند؟ گفت: بله اين ظلم و بي‌عدالتي است. هر كس بايد در خانه خود باشد و در اين جهت پيشنهاد ما انساني و دموكراتيك است و حاميان اسرائيل نيز بايد در نهايت راه حل انساني را بپذيرند و ما اساساً جنگ را راه‌حل نمي‌دانيم و راه حل ما اجراي عدالت است.

وي در پاسخ به سؤال ديگري مبني بر اينكه در كتاب‌هاي تاريخي مطالعه كرده‌ايم كه 6 ميليون يهودي در زمان هيتلر به قتل رسيده‌اند، و شما در اين مورد مطالب ديگري را بيان مي‌كنيد، بفرماييد آيا دليل قانع‌كننده‌اي براي اختلاف نظري كه طرح مي‌كنيد، داريد يا خير؟ گفت: بنده در پاسخ به اين سؤال دو نكته را عرض مي‌كنم. اول اينكه در حال حاضر در اروپا اختلاف نظرهاي جدي راجع به هولوكاست وجود دارد، در زمان جنگ جهاني كه به سرعت اخبار منتشر مي‌شد هيچ خبري از اين موضوع منتشر نشد و امروز دانشمندان زيادي به شدت مخالف چنين واقعه تاريخي هستند. كتاب‌هاي زيادي نوشته و با اسناد مي‌گويند چنين واقعيتي وجود ندارد.

وي اضافه كرد: نكته مهم ما نكته دوم است من دو سؤال را در اين جهت مطرح كردم سؤال اول من اين است كه اگر اين واقعه اتفاق افتاده چرا اجازه تحقيق گروه‌هاي مستقل را نمي‌دهيد؟ و چرا اساسا اجازه سؤال نمي‌دهيد؟ شما اجازه مي‌دهيد درباره خدا، پيامبران و آزادي سؤال شود اما اجازه سؤال در مورد يك واقعه تاريخي را نمي‌دهيد؟

رئيس‌جمهور تاكيد كرد: آنها ادعايي كرده و مي‌گويند همه بايد به آن گوش كنند وگرنه به زندان مي‌روند. در اين جهت ما درباره وقوع يا عدم وقوع اين واقعه اظهارنظر نمي‌كنيم فقط مي‌گوييم اجازه تحقيقات بدهيد.

احمدي‌نژاد گفت: سؤال دوم ما در خصوص اين موضوع اين است كه اگر فرض كنيم چنين اتفاقي افتاده، مكان آن كجا بوده؟ مكانش در اروپا است. چرا بايد مردم فلسطين آن را جبران كند؟ اساسا اگر ظلمي در اروپا اتفاق افتاده چرا بايد مردم فلسطين جبران كنند؟ ما گفتيم اگر اروپايي‌ها قبول دارند كه جنايت كرده‌اند خودشان جبران كنند. يك تكه از اروپا يا كانادا يا آمريكا را به آنها بدهند.

وي تاكيد كرد: آنها خودشان اصرار دارند كه بگويند جنايت كرده‌اند و ما مي‌گوييم اجازه تحقيق بدهيد شايد جنايتي نشده باشد. آنها مي‌گويند حتما جنايت كرده‌ايم و كسي كه جنايت مي‌كند خودش بايد مجازات شود، نه از جيب ديگران؛ مردم فلسطين در جنگ آنها نقشي نداشته‌اند چرا بايد آنها مجازات شوند؟

احمدي‌نژاد خاطرنشان كرد: حرف ما اين است اما مستكبران با فرياد بنده را متهم كردند در حالي كه ما مخالف كشتن انسان‌ها هستيم و هر جنگي را محكوم مي‌كنيم. فرقي نميكند عليه چه كسي باشد، يهودي، مسلمان يا مسيحي. همه جنايت‌ها محكوم است؛ صد ميليون كشته شده است و ما آن را محكوم مي‌كنيم و اين در حالي است كه آنها گفتند احمدي‌نژاد ضد يهود و طرفدار كشتار انسان‌ها است؛ خير ما همه را دوست داريم . يهودي، مسلمان و مسيحي. اما كسي كه فساد مي‌كند يهودي نيست. صهيونيست است و آنها يك حزب سياسي هستند و قصد آنها از هولوكاست تأسيس اسرائيل بود. به همين خاطر از طرح سؤال در اين رابطه مي‌ترسند.

وي تاكيد كرد:‌ اگر معلوم شود هولوكاست چه بوده فلسفه تاسيس اسرائيل زير سؤال مي‌رود. چرا آنها اجازه نمي‌دهند جعبه سياه باز شود؟ علتش اين است كه اگر موضوع روشن شود اشغال فلسطين محكوم و نقشه‌هاي استعماري نقش بر آب مي‌شود و آن وقت 60 سال جنايت محكوم است.

وي ادامه داد: آنها شعار آزادي انديشه مي‌دهند، اگر شعارشان درست است اجازه دهند در خصوص اين موضوع بحث و تحقيق شود.

احمدي‌نژاد در پاسخ به سؤال ديگري در رابطه با زمينه‌ها و منافع مشترك دو كشور ايران و نيجريه و آيا اينكه مانور نظامي مشتركي بين دو كشور موافق هستيد برگزار شود يا خير؟ گفت: روابط ما رو به گسترش است و در زمينه صنعت، كشاورزي، انرژي و توليد نيرو ‌انتقال تجربه مي‌كنيم و فكر مي‌كنم همكاري ما به حد كافي بازدارنده است و نيازي به مانور مشترك نظامي وجود ندارد.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
جدیدترین تجهیزات تالار
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
طرز تهیه روغن خراطین
معرفی دینگ و ذکر تفاوت‌ها
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
تحلیل آماری
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
روش انتخاب اسباب بازی مناسب کودکان
سامانه جامع مشاغل شهرری
فال حافظ

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ

.: :.


تمامی حقوق این وبلاگ محفوظ است | طراحی :